• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення

І місце в обласній виставці "Освіта Запорізького краю - 2016" у номінації Професійна діяльність учителя у сучасному інноваційному навчальному закладі"

На блозі дошкільного закладу «Дитина замовляє розвиток. Інноваційні технології в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами» розміщені матеріали досвіду роботи групи компенсую чого типу для дітей з вадами зору з використання сучасних інноваційних освітніх технологій. Діяльність педагогічного колективу групи здійснюється на основі освітнього проекту «Тісна взаємодія – запорука успіху», який став переможцем ІV Обласного конкурсу освітніх проектів – 2012 і керівником якого є вихователь-методист закладу Горюнова Тетяна Валеріївна. Автори блогу стали учасниками ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи» в день нагородження 22 квітня 2016 року на базі Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради.

Надані матеріали містять теоретичний аспект та практичні надбання колективу педагогів. Ознайомитись з ними ми пропонуєми на сайті за посиланням http://shepgalina65.wix.com/preschool-ru.

/Files/images/Безымянный.png/Files/images/Горюнова.jpg/Files/images/Устименко.jpg/Files/images/Шепелєва.jpg/Files/images/Ходінова.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 489

Коментарi